Home

Szájvíz káosz megbánás dán futball bajnokság 1 osztály köntös türelmetlen A vendégek

Csapatok – Foci VB 2018 | M4 Sport

Foci Eb, 2021: Vajon sikerül-e talpraállni, és továbbjutni a dán  válogatottnak? - Blikk
Foci Eb, 2021: Vajon sikerül-e talpraállni, és továbbjutni a dán válogatottnak? - Blikk

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Nyolcaddöntőt ért a dán henger  Oroszország ellen
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Nyolcaddöntőt ért a dán henger Oroszország ellen

Nemcsak futballista vagyok, hanem teljes értékű ember is" - interjú a dán  válogatott Luna Gevitzcel
Nemcsak futballista vagyok, hanem teljes értékű ember is" - interjú a dán válogatott Luna Gevitzcel

Az új Erling Haalandot vagy egy túlárazott dán tehetséget igazolt l

Foci Eb, 2021: Tényleg a videóbíró juttatta a döntőbe az angolokat? - Blikk

Önbizalomtól duzzadó dánok várnak az előző Eb meglepetéscsapatára -  Eurosport
Önbizalomtól duzzadó dánok várnak az előző Eb meglepetéscsapatára - Eurosport

Kétgólos győzelemmel tért vissza az „igazi” dán válogatott | M4 Sport

Összeesett egy dán játékos a Dánia-Finnország mérkőzésen, áll a játék -  Infostart.hu
Összeesett egy dán játékos a Dánia-Finnország mérkőzésen, áll a játék - Infostart.hu

Lendületben maradt, már Eb-elődöntős a dán válogatott | FOCI-EB 2020

Eb 2020: olvasóinknál a teljes dán csapat jobb, mint az angolok - N

NL: megállapodás Dániában, az „igazi” válogatott játszik Wales elle

1. osztály 2023/2024 eredmények, Foci Dánia - Eredmenyek.com

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Eriksen tiszteletére egy percre  megáll majd a dán-belga Eb-meccs
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Eriksen tiszteletére egy percre megáll majd a dán-belga Eb-meccs

Férfi kézi: utoljára van esélye BL-t nyerni a Veszprém dán klasszis

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Eriksen nélkül kikaptak a dánok  Finnországtól
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Eriksen nélkül kikaptak a dánok Finnországtól

Rábatamási SK | Rábatamási

U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Dánia (2022.06.04, stream) -  YouTube
U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Dánia (2022.06.04, stream) - YouTube

A dán labdarúgó-bajnokság átigazolási körképe - daniasport.hu

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - A dán hős Eriksen balesetének  tulajdonítja a sikerüket
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - A dán hős Eriksen balesetének tulajdonítja a sikerüket

Svéd rivális vár a Ferencvárosra, továbbjutás esetén - Eurosport

Labdarúgó Vb: Bemutatkozik a dán labdarúgó-válogatott

A meccs, ahol tényleg másodlagos lett az eredmény – A finnek nyerték a Dánia–Finnország  (0–1) Eb-mérkőzést, de mindenkinek az a fontos, hogy Christian Eriksen  életben van! - PestiSrácok
A meccs, ahol tényleg másodlagos lett az eredmény – A finnek nyerték a Dánia–Finnország (0–1) Eb-mérkőzést, de mindenkinek az a fontos, hogy Christian Eriksen életben van! - PestiSrácok