Home

interrupt Függő Mentesít hazai felkeszulesi merkozesek futball Kréta kondenzátor Adaptív

Kihagytak egy büntetőt, sikerrel ajándékozta meg Rossit a magyar  fociválogatott
Kihagytak egy büntetőt, sikerrel ajándékozta meg Rossit a magyar fociválogatott

Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről  percre - Percről percre
Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről percre - Percről percre

Magyarország - Bosznia-Hercegovina (felkészülési mérkőzés) - Fenyvesi  Evelin: "Felkészültünk az ellenfélből és várjuk a keddi mérkőzést" - NB1,  NB2, NB3 FOCI
Magyarország - Bosznia-Hercegovina (felkészülési mérkőzés) - Fenyvesi Evelin: "Felkészültünk az ellenfélből és várjuk a keddi mérkőzést" - NB1, NB2, NB3 FOCI

Mátészalkai MTK Labdarúgó Szakosztály - Egy-egy gól született mindkét  oldalt a hazai felkészülési mérkőzésen szombat délelőtt! 🔴🔵 | Facebook
Mátészalkai MTK Labdarúgó Szakosztály - Egy-egy gól született mindkét oldalt a hazai felkészülési mérkőzésen szombat délelőtt! 🔴🔵 | Facebook

Indul a bérletértékesítés a magyar válogatott jövő évi tétmeccseire

Magyarország - Csehország, barátságos mérkőzés - Élő eredmények

Megvannak a magyar válogatott ellenfelei a foci-Eb előtti felkészülési  meccsekre
Megvannak a magyar válogatott ellenfelei a foci-Eb előtti felkészülési meccsekre

U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Üzbegisztán (2022.09.06,  stream) - YouTube
U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Üzbegisztán (2022.09.06, stream) - YouTube

Döntetlen a felkészülési mérkőzésen: DVSC-Mezőkövesd 1-1 - DVSC Futball Zrt.

Három játékosunk meghívót kapott az U21-es válogatottba - VASAS FC

Hazai és nemzetközi felkészülési mérkőzések a héten - íme, a programok

Szeptemberben a csehekkel játszik a magyar labdarúgó-válogatott

U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Dánia (2022.06.01, stream) -  YouTube
U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Dánia (2022.06.01, stream) - YouTube

Magyarország - Görögország 1-0 (0-0) Felkészülési mérkőzés - NB1, NB2, NB3  FOCI
Magyarország - Görögország 1-0 (0-0) Felkészülési mérkőzés - NB1, NB2, NB3 FOCI

Barça Academy Hungary - Folytatódtak a felkészülési mérkőzések

U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország - Olaszország (2022.11.29.  stream) - YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország - Olaszország (2022.11.29. stream) - YouTube

Felkészülési mérkőzés: Magyarország–Görögország (2-1) – eredménykövetés -  Csakfoci.hu
Felkészülési mérkőzés: Magyarország–Görögország (2-1) – eredménykövetés - Csakfoci.hu

Válogatott: tekintse át a nemzeti csapat idei programját! - NSO

U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország-Spanyolország (2022.10.16.,  stream) - YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország-Spanyolország (2022.10.16., stream) - YouTube

Teljessé vált a futballválogatott 2023-as programja

Felkészülési mérkőzést játszik a DVTK - DVTK hírek - labdarúgás

U17-es felkészülési mérkőzés: Portugália-Hollandia (2022.10.16., stream) -  YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Portugália-Hollandia (2022.10.16., stream) - YouTube

Felkészülési mérkőzés: Magyarország-Észtország | Rangadó

Index - Futball - Futball - A válogatott játékosait nagyon zavarja, hogy  többször hibáztak a csehek elleni mérkőzésen
Index - Futball - Futball - A válogatott játékosait nagyon zavarja, hogy többször hibáztak a csehek elleni mérkőzésen

Válogatott: a mieink két felkészülési mérkőzést játszanak novemberb

Rossi nem tervez jelentős változtatásokat a kezdőben a csehek elleni  mérkőzésen - Hír TV
Rossi nem tervez jelentős változtatásokat a kezdőben a csehek elleni mérkőzésen - Hír TV