elutasítás dísz megment kosárlabda sportiskolák budapesten Kiadvány gyűrű tárolás

Saját tüzünk hajt bennünket"

U14/A – Hollywoodi forgatókönyv a „halálcsoportban” – Vasas Kosárlabda  Akadémia
U14/A – Hollywoodi forgatókönyv a „halálcsoportban” – Vasas Kosárlabda Akadémia

Részvétel a Kosárlabda Budapesti Diákolimpia Bajnokságon – Csik Ferenc  Általános Iskola és Gimnázium
Részvétel a Kosárlabda Budapesti Diákolimpia Bajnokságon – Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

KOSÁRLABDA
KOSÁRLABDA

Bronzérmesek lettek a lengyelországi nemzetközi tornán az egri sportiskola  kosarasai
Bronzérmesek lettek a lengyelországi nemzetközi tornán az egri sportiskola kosarasai

2021/2022 - Szombathelyi Sportiskola KA/A – Kecskeméti KA/A 56–51 - MKOSZ

Fortepan — #143355

ZAOL - Kosárlabdapályát avattak a Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola  udvarán
ZAOL - Kosárlabdapályát avattak a Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola udvarán

U11-U12 lányok és U12-U13... - Budapesti Kosárlabda Szövetség | Facebook

Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. - A legjobb 16 között  folytathatják a „Vadmacskák” A Miskolci Sportiskola „Vadmacskák” serdülő  korcsoportos leány kosárlabda csapata február 20-21. között Budapesten  lépett pályára, azzal a céllal, hogy
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. - A legjobb 16 között folytathatják a „Vadmacskák” A Miskolci Sportiskola „Vadmacskák” serdülő korcsoportos leány kosárlabda csapata február 20-21. között Budapesten lépett pályára, azzal a céllal, hogy

A Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia a fiú junior országos bajnok -  MKOSZ
A Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia a fiú junior országos bajnok - MKOSZ

NBA-sztár tartott tornaórát egy budapesti iskolában

Revansot vettünk a Honvédon – VIDEO – SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA  AKADÉMIA
Revansot vettünk a Honvédon – VIDEO – SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA

Kosárlabda – Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.

A Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia a fiú junior országos bajnok –  BB1.hu
A Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia a fiú junior országos bajnok – BB1.hu

Kosárlabda: a Soproni Sportiskola remekel a fiú up-bajnokságokban

Kezdőlap – szombathelysport

Kosárlabda - Debreceni Sportiskola

Győzelemmel zárta a 2021/2022-es szezont a Szombathelyi Sportiskola  kosárlabdacsapata - SZTV.hu
Győzelemmel zárta a 2021/2022-es szezont a Szombathelyi Sportiskola kosárlabdacsapata - SZTV.hu

Szombathelyi Sportiskola U16-os csapata alaposan megizzasztotta a pécsi  Nemzeti Kosárlabda Akadémiát - SZTV.hu
Szombathelyi Sportiskola U16-os csapata alaposan megizzasztotta a pécsi Nemzeti Kosárlabda Akadémiát - SZTV.hu

Kosárlabda: a Sopron a junior fiú-, a Szekszárd a serdülő leánybajn