Nem jöttek be a triplák, vereséggel indította a bajnokságot a Vásárhelyi VSK

Megvan a férfi kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntő mezőnye - Infostart.hu

Férfi kosár NB I: kialakult a Magyar Kupa nyolcas döntő mezőnye - N

kosárlabda | monorse.hu

U14: A Zalaegerszeggel kezdjük a nyolcas döntőt - DEAC Kosárlabda Akadémia

9-12. osztály | Dr. Győri Ferenc, Domokos Mihály, Hocza Ágnes, Szilágyi  Nóra, Dr. Bóka Ferenc: Labdajátékok
9-12. osztály | Dr. Győri Ferenc, Domokos Mihály, Hocza Ágnes, Szilágyi Nóra, Dr. Bóka Ferenc: Labdajátékok

Kiváló játékkal hódítottuk el a bronzérmet - KTE kosárlabda klub

A nyolcas döntőben folytathatja a MEAFC-Jezsuita – MEAFC

Debreceni Sportcentrum

A PVSK U20-as csapata nyerte meg az alapszakaszt, az NKA nem előzhet |  Pécsi Vasutas Sportkör
A PVSK U20-as csapata nyerte meg az alapszakaszt, az NKA nem előzhet | Pécsi Vasutas Sportkör

Csapatbemutató #7 – Herman Aliz - TFSE.hu

Átrobogott a Rapidon a szentgyörgyi kosárcsapat

Zsíros Tibor Magyar Kupa nyolcas döntő - MKOSZ

Kosaras kiegészítők VI.rész - Nyolcas méretű "BIG BALL" labda - Történetek  a Bikás Parkból
Kosaras kiegészítők VI.rész - Nyolcas méretű "BIG BALL" labda - Történetek a Bikás Parkból

Bajnoki győzelmével a DEAC bedobta magát a kosárkupa nyolcas döntőjébe -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Bajnoki győzelmével a DEAC bedobta magát a kosárkupa nyolcas döntőjébe - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Sepsiszentgyörgy ad otthont a nyolcas döntőnek (Női kosárlabda, Román Kupa)  - 2023. január 20., péntek - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
Sepsiszentgyörgy ad otthont a nyolcas döntőnek (Női kosárlabda, Román Kupa) - 2023. január 20., péntek - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy

Sopronban rendezik a női kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjét –  Cyberpress
Sopronban rendezik a női kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjét – Cyberpress

Székesfehérvár Városportál - Férfi kosárlabda MK - a negyeddöntőben  búcsúztatta az Alba a Debrecent
Székesfehérvár Városportál - Férfi kosárlabda MK - a negyeddöntőben búcsúztatta az Alba a Debrecent

Férfi kosár NB I: 112 ASE-pont, ZTE-, Pécs- és Sopron-siker - NSO

Soproni Kosárlabda Club » U20: Fókuszban a PVSK

A körmendi felnőttcsapatban is élnének a lehetőséggel a klub fiataljai 🏀  KOSÁRLABDA - YouTube
A körmendi felnőttcsapatban is élnének a lehetőséggel a klub fiataljai 🏀 KOSÁRLABDA - YouTube